Partizánské - Myjava 6:8

publikované 12.09.2015

g. Michal 3 , Šimon 2 , Jurko, Alex , Ajo

Zápas v Partizánskom sme nehrali podla platných pravidiel pre našu kategóriu ( 2 ihriská s počtom hráčom 4 + 1) ale iba na jednom ihrisku nakoľko domáci nemajú dostatočný počet brán !!!  Aby si deti čo najviac zahrali tak sme hrali systémom 5 + 1 . Toto bolo niečo nové pre nás . Ešte sme takto nehrali ani nikde na turnaji ( super takto hráva ). Začiatok zápasu taktiež ovplyvnil aj domáci rozhodca ,ktorý každý náš dotyk pískal proti nám. Po upozornení že sú to len deti ( aj súperov tréner mu povedal že to prehána ) sa naši chlapci postupne prebrali aj si zvykli na nový systém a postupne dotiahli súpera a v druhom polčase si poľahky urobili náskok. Koniec zápasu sa opäť snažil rozhodca zdramatizovať zápas ale nepomohli mu domáci hráči.

Kladom stretnutia :.Vyrovnanie sa s nepriaznou okolností . Solidna hra ked si súper nevytvoril žiadnu šancu ( 3 góly sme dostali z trestných kopov , 3 po chybnej rozohrávke brankárov) a okrem gólov čo sme dali veľké množstvo nevyužitých šancí.

Záporom stretnutia : Celková úroven zápasu , ked domáci chceli za každú cenu vyhrať aj ked boli viditeľne slapší. ( rozhodca , brankár celý zápas vykopával, ..... ) Musím konštatovať  že pre náš další vývoj bol minulotýždnový zápas v ktorom sme dostali 30 gólov viac prospešný ako táto výhra.