Považská Bystrica - Myjava 6:1

publikované 18.10.2015

Stretnutie sme odohrali na jednom ihrisku systémom 4+1.   Znova Prvý gól sme dostali po nešportovom hraní súpera , keď pred našou bránkou ostal ležať po strele domaceho útočníka Hradský rozhodca hru prerušil no po rozhodcovskej lopte , ktorú sme rozohrali súper namiesto prihrávky späť na vlastnu polovicu zautočil a po následnej strele sme prehrávali 1:0. Po tomto inkasovanom góle sme súpera zatlačili na jeho polovicu vypracovali sme viacero gólových príležitostí no súper paradoxne zvýšil na 2:0 , keď p autovom kope ( auty sa kopali nie vhadzovali ) si náš brankár strelu vrazil do bránky. Aj po tomto góle znova súpera pritlačili no gól sme nedokazali steliť a súper znova po ojedinelom protiútoku zvýšil stav stretnutia na polčasových 3:0.

Druhý polčas sme znova začali aktívne, keď po veľmi peknej kombinačnej akcii Šimon Batka strelil kontaktný gól na 3:1. Znova sme súpera zatlačili no ten kvalitným betónom odvracal naše útoky a streli pochytal domáci brankár ( mimochodom výzorom starší ). Súperovi sa podarili streliť ešte ďalšie tri góly keď naša hra bola nekoncentrovaná množstvo nepresných prihrávok a individuálne chyby hráčov – každý chce streliť gól miesto nahrávky na volného spoluhráča.

Kladom stretnutia : Vypracovanie množstva gólových príležitostí, domáci loptu iba nakopavali od brankára , mimochodom cez polovicu ihriska  !!!!!! Vedeli sme o sebe na ihrisku .

Záporom stretnutia : Kopanie autov miesto vhadzovania, individuálny výkon niektorých hráčov v stretnutí

Peter Klement – asistent trénera U-9

Osobný profil dadka2902 | 19.10.2015 8:39
Plný súhlas s asistentom. Nedá mi nezareagovať, nakoľko samotný zápas sa od samého začiatku vstupu na hraciu plochu vyvíjal trošku divne, prvým prekvapivým momentom pre nás bolo, keď súper /tréner, hráči?/, čakali na rodičov a tak sme do hry vstúpili s meškaním, oproti zvyšným družstvám, ktoré hrali súbežne. Aj pravidlá našich chlapcov vyviedli z rovnováhy, najmä teda "kopajúce sa auty", myslím, že to bolo práve to "gro" súpera, kedy vystreľoval cez pol ihriska a loptu následne doťukli.. hra nášho družstva sa lepšie vynímala, technikou hry sme mali podstatne navrch, žiaľ, ide o výsledok a ten sme na góly nepremenili. chýbali strelci.. nedá mi nespomenúť aj "vybraný" slovník súpera... ale aj toto sú zápasy a psychika dokáže svoje