Úvod » Výsledky zápasov a turnajov

Spartak Trnava - Spartak Myjava 21 : 5

publikované 04.04.2016

( 8:0 , 3:2 , 4:1 , 6:2 )

Dnes sme si zmerali sily s najlepšími futbalistami tejto vekovej kategórii na západnom Slovensku. Hralo sa na prírodnej tráve s loptou č. 4 systémom s piatimi hráčmi v poli, zápas sme rozdelili na štyri časti vždy po 20 minút. Súper nehráva súťaž prípraviek preto už takto hravajú celú sezónu. Dokonca na druhom ihrisku hrali s našimi U10 systém so šiestimi hráčmi v poli. Po dvoch častiach si súper hráčov vymenil takže sme prakticky hrali s tými istými chlapcami aj my aj U10.

Samotný zápas sme začali veľmi veľmi zle ked v piatej minúte sme prehrávali 6:0. Naša obrana nechápala že sa  na nich valí útok za útokom a stávali sa len štatistami. Našťastie postupne sme si zvykali na systém , terén , a aj kvalitu súpera a potom sa postupne začali niektorý naši chlapci aj presadzovať a už to nebolo iba o jednom mužstve. Od druhej časti sme už aj my útočili a dokonca sme sa dokázali aj presadiť a dať nejaké tie góliky.