Úvod » Výsledky zápasov a turnajov

MZ 31-5.2016 Púchov - Myjava 10:3

publikované 01.06.2016

Dnes na nás čakalo príjemné prostredie na kvalitnom trávnatom ihrisku a kvalitný súper. Hralo sa len na jednom ihrisku avšak  systémom s piatimi hračmi v poli. Prvý polčas sme nezvladli výsledkovo ked sme ho jednoznačne prehrali 7: 0 V poli sme boli domácim vyrovnaným súperom a výsledok vôbec nezodpovedá dianiu na ihrisku. Druhý polčas sme chlapcom vysvetlili že idú akoby nový zápas so stavom 0:0 Chlapci hrali v podstate to isté akurát sme vymenili brankára ,  a výsledok bol diametrálne odlišný ( 3:3 ) Zaujímavé na tom je že zápas bol v podstate stále rovnaký ale výsledok nie. Mali sme fázu kde sa 4 minúty hralo pred súperovou bránou a s protiútoku sme dostali gól.

Kladom stretnutia : Kvalitný zápas s koretným súperom v priatelskej atmosfére , kde nenastala za celý zápas medzi súpermi konfklitná situacia a aj ked sa hralo bez rozhodcov.

Záporom stretnutia : Hralo sa iba na jednom ihrisku pričom súper má dosť hráčov a aj my máme dosť hráčov .....????