Úvod » Výsledky zápasov a turnajov

Spartak Myjava - Považská Bystrica 8:2

publikované 04.06.2016

. V poslednom domácom MZ sme oplácali súperovi prehru z jesennej časti súťaže. Naši chlapci boli dnes jednoznačne lepší vo všetkých futbalových činnostiach avšak najviditeľnejšie to bolo v hre 1:1 . Zo začiatku sme hrali pekný futbal s vysokým držaním lopty avšak sme akcie nezakončovali na súperovu bránu a akcie sme len zbytočne komplikovali proti zhustenej obrane , preto bol polčasový výsledok len 2:1 v náš prospech. Druhý polčas bol už našou jednoznačnou záležitosťou keď z množstva čancí sa nám podarilo premeniť len „6 „
Kladom stretnutia : Výkon nášho mužstva. Pochvalu si zaslúžia chlapci že nepodlahli okoliu a stále sa zlepšovali.
Záporom stretnutia : Znovu sa hralo len na jednom ihrisku a tým pádom som nemohol nominovať všetkých hráčov. Tým vznikajú komplikácie keď niektorý nie sú nominovaný  sa cítia urazený alebo ukrivdený. Dúfam že to pochopia že je zbytočné aby bolo na jednom ihrisku 20 detí keď sa hrá spolu 50 minút a na ihrisku hráme systémom 5 + 1 . Daľším negatívnym prvkom , ktorý sme dnes zažili a s ktorým  sa neradi stretávame boli súperovi rodičia , ked sa snažili hladať vinníkov za pre nich negatívne skóre všade len nie tam kde skutočná príčina bola. ( Veľké ihrisko , tvrdá hra , .......) Ja len dúfam,že sa podobných nepríjemností so strany rodičov nedožijem. Je smutné keď rodičia robia ostudu svojim ďeťom. Nesúhlasím s tvrdením súpera keď hovoril však emócie patria k futbalu . Patria , ale nie pri malých deťoch !!!