Turnaj Trnava

Spartak Trnava – Ustí nad Labem        0:4

Spartak Myjava – DAC Dunajská Streda 0:2

Spartak Trnava -  Ružomberok             0:5

Spartak Myjava – 1 FC Slovácka U9   1:1   6:5 p.k.

Spartak Myjava – Piešťany                   1:2

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM:.

Po odhásení z turnaja družstva Interu BA a nasledne aj náhradného mužstva FC Nitra sme boli 2 dni pred turnajom pozvaní aj my ( nikto iný už nebol schopný ) na turnaj kategórie U10 do Trnavi. Bol to turnaj z kategórie najväčších a najkvalitnejjších aké na Slovensku sú. Zúčastnené družstvá ako TT, TN, Zilina , Prešov, Ružomberok, Slovácko, BomeniansPraha sú zárukou kvality.

Samotný turnaj sme nezačali zle aj ked sme najskôr prehrali z B.Bystricou 0:1 a so Slováckom 1:2 . Výkon v týchto zápasoch dáva nádej do dalšej práce v budúcnosti. V tretom zápase sme dokázali poraziť Piešťany 2:0 , ale potom prišli prehry s Trnavou (0:5 ) Trenčínom (0:7) Ustí nad Labem ( 0:4). Tieto prehry pôsobili demotivačne a tu potrebovali deti povzbudiť a podporu ako od trénerov tak aj od rodičov. Treba si ale uvedomiť že proste na týchto súperov nemáme. Po obede prišla prehra s Dunajskou stredou po vcelku vyrovnanom zápase 0:2 (  jeden gól z penalty ). V zápasoch o umiestnenie sme prehrali s Ružomberkom 0:5 a potom prišla výhra nad Slováckom po penaltovom rozstrele (1:1) o konečné umiestnenie nám kamaráti s Piešťan vrátili prehru so skupiny (1:2) a obsadili sme teda celkovo 14 miesto ( zo 16 tímov )

Ked mám hodnotiť turnaj ako celok som rád že sme sa mohli tohto turnaja zúčastniť. Určite chalani nabrali nové skúsenosti , ktoré sa inak nedajú získať a treba dúfať že im to pomôže v ich dalšom raste a nabudúce nás organizátor zavolá skôr nie až ked im niekto dá výpoved 2 dni pred turnajom. Je síce pravda že na tých najlepších nemáme , ale niektoré tímy sú na podobnej úrovne ako my a tu rozhodujú detaily. ( Taká B. Bystrica mala  cez prázdniny týždnový kemp a další týždové sústredenie takže iste boli zohratejší, 2008 aj ked sú dobré proste na tých najlepších nemajú čoho dôkazom je 1 FC Slovácko ktoré prišlo na turnaj síce s kvalitným tímom ale 2008 a skončili celkovo až 15 My sme mali 2008 polovicu ) Teraz nás čaká odložený majstrovský zápas s Prievidzou ( 15.9.) ktoré na tomto turnaji skončilo na druhom mieste ako najlepšie slovenské mužstvo . ( turnaj vyhral Bohemians Praha )