H. Nitra - Myjava

publikované 18.09.2016

Horná Nitra - Myjava 72:5

Zápas v Prievidzi v plnej nahote ukázal ako na tom momentálne sme . Na zápas aby nás bolo dosť sme museli povolať aj chalanov zo zraneniami nakoľko v druhých kategóriach čo nám mohli poskytnuť chalanov či už mladších alebo našich čo sú vo vyyšších kategóriach radšej nezobrali slapších chalanov aby vela neprehrali a nás nechali v tom samých. Aj samotný naši chalani sa ukázali ktorý využili leto na trénovanie a ktorý leto vyžili na lenošenie. Futbal je v tomto spravodlivý a našťastie sa nedá oklamať. Urobili sme si hambu ktorú musíme odčiniť v daľšom období . A to sa nedá inak ako poctivým prístupom ako na tréningoch a zápasoch.

Myjava - Topoľčany 7:9

Po zahambujúcej prehre v Prievidzi sme odohrali 8 prípravný zápas v sezóne proti prvému mužstvu B ligy skupiny A prípravkarskej súťaže . Tento zápas nám presne ukázal kde sme a v akej pozícii sa momentálne nachádzame . Stretnutie sa hralo len na jednom ihrisku napriekt tomu sme mali na začiatku stretnutia len jedného náhradníka. Ale aj tak sme to boli mi kto v tejto časti zápasu diktoval temto zápasu a jasne sme boli lepším tímom. V druhej časti postupne prichádzali chlapci čo ráno pred futbalom uprednostili beh a tak to vyzeralo aj na ihrisku. Chlapci čo hrali v prvej časti boli už unavený a prichádzajúci nevedeli nastúpiť do rozbehnutého zápasu. Preto ten dokonalý obrat ked súper si s nami robil čo chcel a túto časť sme prehrali celkom zaslúžene 5:0 !!!. Cez prestávku sme sa pokúsili urobiť z tohto rozlietaného cirkusu jedno družstvo a hneť to bolo na ihrisku vidieť. Znova sme to boli my kto tu hral futbal a túto časť sme vyhrali 4:2.

A takto presne vyzerá naša kategória U10. Sú tu šikovný chlapci avšak to že po odchode časti mužstva ( prechod do U9, presťahovanie sa do druhých miest ) netvoríme ucelený kolektív chalani akoby ani neboli jedno družstvo . Uprednostnujúsa rôzdne výlety , niektorý si myslia že dochádzka 50% je dostatočná , za dva mesiace trénovania sme ešte neabsolvovali spoločný tréning všetkých chlapcov !!!  Aj chlapci čo boli doteraz vo výššej kategórii sú od tejto chvile preradený k nám pretože toto lietanie z tímu do tímu im istotne neprospieva a v U11 je chlapcov dosť a dam sa im nedostane dostatočne priestoru ktorý potrebujú. Chalani čo stratili za prázdniny musia teraz o to viac zabrať , aby zameškané dobehli a ja dúfam že sa nám v skorej dobe podarí

Osobný profil dadka2902 | 19.09.2016 20:45