Turnaj Bratislava

publikované 23.01.2017 (aktualizované 25.01.2017)

V autobuse sa našli hnedé rukavice , kto ich zabudol nech sa ohlási.

Od dochádzajúcich vyberám ročný poplatok 15 € + treba doniesť starú kartičku prípadne fotku.  Myjavci platia poplatok tak ako doposiaľ 12 € mesačne .( platia súrodenecké zľavy ako minulý rok ) Treba pozrieť sekciu poplatky a skontrolovať či nám všetko v poriadku.

Nominácia na turnaj v Piešťanoch v nedeľu 29.1.2017 : Sládek Jakub, Ingr, Viskup, Stančík, Čurka, Kováč, Batka, Vráblik, Valko, + daľší dobrovoľník

Myjava – Hodonín                 0:3
Myjava – Spartak Trnava      0:2
Myjava – Rača modrý            0:1
Myjava – Slovan Bratislava   0:3
Myjava – Inter Bratislava      0:2
Myjava – Rača červený          4:1

V Bratislave sme mali možnosť sa konfrontovať s najlepšími mužstvami našej kategórie. Hneť prvý zápas sme absolvovali s neskorším víťazom turnaja. Aj nám narobil Hodonín najvetšie problémy. V druhom zápase s Trnavou aj ked sme prehrali sme zanechali veľmi dobrý dojem. Góly sme dostali až v samom závere , prvý ked  náš obranca ostal otrasený po strele lopty do tváre a druhý 15 sekúnd pred koncom. Mohlo sa zrodiť aj prekvapenie ked za stavu 0:0 sme nastrelili tyč. V treťom zápase sme prehrali s modrým tímom FK Rača aj ked sme neboli slapší nedokázali sme gól dať . V súboji so Slovanom sme síce prehrali asi aj zaslúžene , ale potešilo že sme sa snažili hrať futbal a dokázali sme aj útočiť a nebol to súvislí tlak Slovana. S interom s ktorým sme v lete zahambujúco prehrali sme hrali vyrovnanú partiu a gól sme dostali po rohu a druhý zase až v samom závere. Víťazstva sme sa dočkali až v poslednom zápase ked sa nám podarilo streliť 4 krásne góly.
Celkovo sme radi za dnešnú konfrontáciu s takýmito tímami . A aj ked sme toho veľa nevyhrali neboli sme na turnaji len do počtu. Videli sme v ktorých činnostiach zaostávame a v ktorých sa dokáže vyrovnať aj tým najlepším.