Úvod » Výsledky zápasov a turnajov

Senica - Myjava 22:20

publikované 28.04.2017

Zápas proti FK Senica sme odohrali na perfektnom trávnatom teréne v Senici. Postavili sme približne rovnaké formácie na obidve ihriská. Súper postavil jedno ihrisko slabšie ( prehry 10:1 a 5:0) a druhé silnejšie ( tam sme prehrali 4:9 a 1:12 ) Možno to bolo naškodu pretože podľa mna deti posúvajú vyššie práve vyrovnané zápasy. Takto sa stalo že jeden polčas deti len góly dávali a ked si mysleli že sú už najlepší a zrazu prišli šikovnejší hráči a nevideli prepnúť na vyššie obrátky. A zase druhé ihrisko ked prvý polčas boli pod tlakom sa v druhom báli proti slabším detom hrať odvážnejšie a nastrieľať im čo najviac gólov. Ale aj tak môžeme vysloviť spokojnosťže sa nám podarilo dať 20 gólov čo nie je vôbec zlá vizitka.

Kedže sa nám pomaly bliži koniec sezóny poprosím rodičov , aby popremýšľali o záverečnom posedení a prišli s návrhmi.